Jsme týmem s více než 10-ti letými zkušenostmi v oblasti rodinného finančního poradenství.

Našim cílem je nabídnout pod jednou střechou:

 • Finanční servis
  Na jednom místě můžeme nabídnout kvalifikované a nezávislé srovnání finančních produktů dostupných na našem trhu v oblasti pojištění majetku, životního pojištění, hypotečních a stavebních úvěrů, spořících produktů a investic. K naší práci využíváme moderní informační technologie.
 • Rodinné finanční plánování
  Provedeme analýzu stavu Vašich financí, porovnáme ji s Vašimi krátkodobými i dlouhodobými cíli a navrhneme případnou úpravu.
 • Ekonomický servis
  Živnostníkům, malým a středním firmám nabízíme poradenství v oblasti ekonomiky, daní a účetnictví.
 • Vzdělávání
  Pořádáme kurzy finanční gramotnosti pro stávající i nové klienty.

Mgr. Iveta Pospěchová

ředitelka Centra finanční gramotnosti
foto_pospechova_i

V oboru financí působím od roku 2004. Se specializací na investiční poradenství od roku 2011. Vedle provizního modelu nabízím klientům i honorovaný model placeného poradenství. Jsem vázaným zástupcem společnosti Viktor Hostinský Investments, s.r.o. / Zapsané u OR vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 141273. Od roku 2011 vedu vlastní společnost, v rámci které umožňujeme vzdělávání klientů. Jsem lektorem, koučem, konzultantem. Odškolila jsem několik stovek lidí. Někteří z nich v oblasti financí našli svojí budoucnost jako profíci, jiní jako klienti. Spolupodílela jsem se na vypracování vice než 1000 finančních plánů, díky kterým klienti zainvestovali několik desítek milionů korun. Mezi moje největší koníčky patří literatura o investování, přírodní medicína a zdravý životní styl.

V soukromém i pracovním životě se řídím mottem:

„Jediná věc, která nám udává hranice, jsme my sami.

Svojí práci beru jako celoživotní poslání.

 

Telefon: +420 603 777 072
E-mail: i.pospechova@fin-gramotnost.cz

Ing. Josef Pospěch
konzultant v oblasti financí

Má 14 let praxe ve finančním účetnictví tuzemských a zahraničních firem na pozicích hlavní foto_pospech_júčetní / controller. (Shimano Czech Republic, s.r.o., Goodyear Engineered Products, s.r.o., Veyance Technologies Czech, s.r.o.).
Od roku 2006 se specializuje na poradenství v oblasti rodinných financí a úvěrů na bydlení.

Telefon: +420 739 074 817
E-mail: j.pospech@fin-gramotnost.cz

Ing. Jiří Kalinec
IT specialista pro HW a SW

Od roku 1998 se pohybuje v oblasti výpočetní techniky. Má zkušenosti s komplexním servisem notebooků a PC včetně jejich periférii (stavba, opravy, instalace), dále s výstavbou a administrací sítí LAN a v neposlední řadě s tvorbou www stránek s využitím PHP, CSS a MySQL. Je spoluautorem webových stránek společnosti.

telefon: +420 604 841 313
e-mail: j.kalinec@fin-gramotnost.cz

Ing. Libor Slaník
konzultant v oblasti financí

Motto :foto_slanik_l
– „I menší peníze si zasluhují velkou pozornost !“
– „Nezáleží mi na tom, že budu nejbohatším člověkem na hřbitově. Jít v noci do postele a říct si, udělal jsem něco prospěšné … To je to, na čem mi opravdu záleží.„ (Steve Jobs)

23 let působil v řídících, ekonomických funkcích ve státní správě. Od roku 2011 se specializuje na poradenství v oblasti rodinných financí a úvěrů na bydlení. Mezi jeho zájmy patří: rodina, zahrada, sport.

telefon: +420 603 716 787
e-mail: l.slanik@fin-gramotnost.cz